Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow Линкови и дела (Пријавување и преземање) arrow Постер за отворен пристап
Постер за отворен пристап
Детали за Постер за отворен пристап
ПолеПодаток
ИмеПостер за отворен пристап
ОписПостерот за отворен пристап е двојазичен (македонски и албански) и содржи објаснување за самиот концепт, предностите и директните ползувачи од неговата примена, како и информации за користење на слободниот софтвер за создавање дигитални складишта Диспејс.

CreativeCommonsLicense
Ова дело е лиценцирано под Криејтив комонс лиценцата Наведи извор-Без адаптирани дела. 2.5 Македонија.
ИмеPoster za otvoren pristap.jpg
Големина1.82 MB
Типjpg (Mime Type: image/jpeg)
Креаторirina
Креирано на: 03/25/2010 17:00
Преземања24 Преземања

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?Communia
Order Cheap Female Viagra (Sildenafil) Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online
Buy Cheap Cialis Professional Online
Buy Cheap Flagyl Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
buy levitra in new zealand
viagra buy online usa
buy prednisone 10mg
cialis viagra cheap
buy generic levitra with dapoxetine
viagra tablets for male online shopping in india
buy prednisone online cheap
buy generic viagra cialis levitra
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online