Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow Линкови и дела (Пријавување и преземање) arrow Заробени чувства - Даниел Краљевски
Заробени чувства - Даниел Краљевски
Детали за Заробени чувства - Даниел Краљевски
ПолеПодаток
ИмеЗаробени чувства - Даниел Краљевски
Опис

Книгава е збирка поезија во која низ стихови се опишани чувствата на авторот. Чувства предизвикани од предизвикот да се љуби без да се постигне добивка од љубениот. Постојат нешта чии мириси единствено се чуствуваат со безусловна љубов!

Содржи 63 песни и неколку хаику.

Посветена е на Бокас!

ИмеDaniel Kraljevski - Zarobeni Chuvstva.pdf
Големина166.7 kB
Типpdf (Mime Type: application/pdf)
Креаторkralj
Креирано на: 05/18/2009 12:00
Преземања518 Преземања

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Order Cheap Female Viagra (Sildenafil) Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online
Buy Cheap Cialis Professional Online
Buy Cheap Flagyl Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
buy levitra in new zealand
viagra buy online usa
buy prednisone 10mg
cialis viagra cheap
buy generic levitra with dapoxetine
viagra tablets for male online shopping in india
buy prednisone online cheap
buy generic viagra cialis levitra
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online