Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow Линкови и дела (Пријавување и преземање) arrow Заробени чувства - Даниел Краљевски
Заробени чувства - Даниел Краљевски
Детали за Заробени чувства - Даниел Краљевски
ПолеПодаток
ИмеЗаробени чувства - Даниел Краљевски
Опис

Книгава е збирка поезија во која низ стихови се опишани чувствата на авторот. Чувства предизвикани од предизвикот да се љуби без да се постигне добивка од љубениот. Постојат нешта чии мириси единствено се чуствуваат со безусловна љубов!

Содржи 63 песни и неколку хаику.

Посветена е на Бокас!

ИмеDaniel Kraljevski - Zarobeni Chuvstva.pdf
Големина166.7 kB
Типpdf (Mime Type: application/pdf)
Креаторkralj
Креирано на: 05/18/2009 12:00
Преземања511 Преземања

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Carryhealthy.comPharmshop.bizPharmausabuyonline.comIvantagehealth.netBestpillelement.winPharmapillsdiscount.comLifestore24x7.comPharmashopbiz.com
buy cialis levitra viagra
how can i buy viagra in us
prednisone to buy uk
cheap generic cialis uk online
viagra cialis levitra online australia
best viagra to buy online
prednisone mail order
where to buy generic cialis onlineviagra cialis levitra online australiabest viagra to buy onlineprednisone mail orderwhere to buy generic cialis online