Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow CC во медиумите arrow Заедничка креативна сопственост
Заедничка креативна сопственост Испечати Е-пошта
22.01.2008.

Фондацијата Метаморфозис во соработка со НВО Контрапункт и со поддршката од ФИООМ, се вклучи во светската кампања за слободно разменување и почитување на интелектуалната сопственост. Оваа кампања...

Д. Банов

Извор: Форум плус, датум на објавување: 14.12.2007

 

 
< Претходно

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Order Cheap Female Viagra (Sildenafil) Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online
Buy Cheap Cialis Professional Online
Buy Cheap Flagyl Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
buy levitra in new zealand
viagra buy online usa
buy prednisone 10mg
cialis viagra cheap
buy generic levitra with dapoxetine
viagra tablets for male online shopping in india
buy prednisone online cheap
buy generic viagra cialis levitra
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online