Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow ЧПП (FAQs) arrow За Creative Commons arrow Ми се допаѓа она што го прави Creative Commons. Како можам да помогнам?
Ми се допаѓа она што го прави Creative Commons. Како можам да помогнам? Испечати Е-пошта
21.06.2007.
Ние сме благодарни на вашата помош. Добредојдена е секоја поддршка за корпорацијата Creative Commons преку донација на нашата страница за поддршка . Во размена за вашата донација, ќе добиете различни предмети, во зависност од нивото. За донациите и адресите за испраќање задолжени се Paypal.

Вие, исто така, можете директно да ни дадете повратни информации на следнава адреса Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете Алтернативно, можете да учествувате на нашата листа на мејлови за дискусија.

 
< Претходно

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Order Cheap Female Viagra (Sildenafil) Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online
Buy Cheap Cialis Professional Online
Buy Cheap Flagyl Online
Buy Cheap Malegra DXT Online
buy levitra in new zealand
viagra buy online usa
buy prednisone 10mg
cialis viagra cheap
buy generic levitra with dapoxetine
viagra tablets for male online shopping in india
buy prednisone online cheap
buy generic viagra cialis levitra
Buy Cheap Malegra DXT Online
Buy Cheap Nolvadex Online
Buy Cheap Levitra Online