Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна
Автоматско додавање на криејтив комонс лиценца во ПДФ документ Испечати Е-пошта
23.07.2008.

Со помош на ЦЦ ПДФ Конверторот лесно и едноставно може да вметнете криејтив комонс лиценца во вашите ПДФ документи. Апликацијата може да ја преземете од тука. По инсталцијата, апликацијата ќе биде додадена како печатач.

Следува видео со инструкции за користење на конверторот:

 

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Carryhealthy.comPharmshop.bizPharmausabuyonline.comIvantagehealth.netBestpillelement.winPharmapillsdiscount.comLifestore24x7.comPharmashopbiz.com
buy cialis levitra viagra
how can i buy viagra in us
prednisone to buy uk
cheap generic cialis uk online
viagra cialis levitra online australia
best viagra to buy online
prednisone mail order
where to buy generic cialis onlineviagra cialis levitra online australiabest viagra to buy onlineprednisone mail orderwhere to buy generic cialis online