Лиценцирајсвое дело ПребарајCC лиценцирани дела
Почетна arrow CC во медиумите arrow Преводи и дела на Драги Михајловски на интернет
Преводи и дела на Драги Михајловски на интернет Испечати Е-пошта
27.03.2008.

Драми на легендарниот драмски автор Вилијам Шекспир, што кај нас ги преведе Драги Михајловски, ќе бидат објавени во електронска форма на интернет-страницата www.creativecommons.org.mk.

Извор: Дневник, датум на објавување: петок, 22 февруари 2008

 
< Претходно   Следно >

Пребарување

PDF+CC

Advertisement

Најавување


Си ја заборавивте лозинката?
Сè уште немате налог? НаправетеCommunia
Carryhealthy.com
Pharmshop.biz
Pharmausabuyonline.com
Ivantagehealth.net
ushealthworks.net
orderpharmaonline.com
implantologiadentalepisa.com
Pharmapillsdiscount.com
Lifestore24x7.com
Pharmashopbiz.com
safest place to buy levitra online
viagra buy online india
prednisone online sales
where to buy generic cialis online safely
buy levitra ireland
where can i buy viagra in nz
buy prednisone online australia
buy viagra cialis or levitra
buy levitra ireland
where can i buy viagra in nz
buy prednisone online australia
buy viagra cialis or levitra